Tým Ducati posunul termín oficiální prezentace, Miller měl pozitivní test

Australan Jack Miller, jezdec tovární stáje Ducati Lenovo MotoGP, dnes oznámil, že bude chybět na oficiální prezentaci týmu, jelikož byl pozitivně testován na Covid-19 a nemůže tak z Austrálie odcestovat. Italská Ducati v reakci na jezdcovo prohlášení změnila termín pořádání prezentace z 28.ledna na 7.února.

Zimní přestávku tráví Jack Miller doma na své farmě v Austrálii. Bohužel byl nyní pozitivně testován, takže nemůže ze země vycestovat. Ve videu Australan mimo jiné uvedl: „Ahoj všem, bohužel zůstávám doma v Austrálii po pozitivním testu na koronavir, takže momentálně nemůžu cestovat a tím přijdu o prezentaci týmu. Chtěl bych říct, že se mi daří dobře. Nemám žádné příznaky, takže jsem schopen pokračovat v tréninku, jaký lze dělat tady na farmě, jen nemůžu cestovat.“

První IRTA test MotoGP je v Sepangu ve dnech 5. a 6.února. Tam by už Australan neměl chybět a den po skončení testování tým Ducati Lenovo absolvuje virtuální prezentaci týmu MotoGP pro rok 2022 s jezdci Francesco Bagnaia a Jack Miller.

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Autor článku obdržel prémii 3 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist