Tom velmi úspěšně vstoupil do třídy 250

Ve středu a ve čtvrtek testoval Tom Lϋthi ve Valencii poprvé Aprilii 250 (tovární model 2006, se kterým jezdil v sezóně Barbera). První den Tom dosáhl času 1’37,8. Druhý den i přes horší počasí zrychlil a jeho nejrychlejší čas byl 1’36,4. Rychlejší byli jen piloti KTM – Aoyama (1’35,9) a Kallio (1’36,2). Naopak mistr světa 125 Bautista byl pomalejší, stejně jako vicemistr světa 250 Dovizioso.

Tom velmi úspěšně vstoupil do třídy 250
Velkou radost jsme měli také z pravidelnosti dosahovaných časů, kdy Tom více než tři čtvrtiny druhého dne jezdil časy pod 1’38. S takovým výkonem by v nedělním závodě třídy 250 ve Valencii mohl bojovat o 3. místo!
Celkem Tom najezdil za oba dny více než 500 km.
Šťastný Tom Lϋthi:
„Oba dny mi i přes čtvrteční lehký pád přinesly mnoho radosti a zábavy. Potvrdil jsem si, že stále ještě umím jezdit na motorce. Jsem velmi spokojený, že jsem tak rychle zvládl přestup do vyšší třídy.“
Daniel M. Epp:
„Ani jsem nemohl očekávat více. Tyto testy mi ukázaly, že jsem se při změně značky motocyklu a výměně mechaniků rozhodl správně.“
Nyní se Tom vrací do Švýcarska, kde začne trénovat na fyzické kondici pro příští sezónu. Další testy jsou naplánovány v Jerezu (Španělsko) 20. – 22. listopadu. Zde poprvé osedlá Aprilii 125 náš druhý pilot Sandro Cortese.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist