Stoner doma - ryby a krokodýli

Australský ex-mistr světa Casey Stoner vynechal jak známo tři závody šampionátu MotoGP a co tedy vlastně dělal celou dobu?

Stoner doma - ryby a krokodýli
Dle australských médií se zdravotní stav továrního jezdce Marlboro Ducati Caseyho Stonera doma v Austrálii zlepšil. 


Vše tedy nasvědčuje tomu, že se australský jezdec vrátí ve dnech 2. - 4. října do sedla své červené závodní motorky a pojede tak Grand Prix Portugalska v Estorilu.


Casey Stoner se sice převážně zdržoval doma v Tamworth - New South Wales, ale byl také s rodinou a přáteli v 4000 km severně vzdálených oblastech, nazývaných Top End, kde také lovil třeba ryby.

Pokud ocitujeme jeho slova z deníku "Northern Territory News", tak zjistíme, že:  "Cítím se v přírodě lépe a mám už také chuť na jídlo. Lovil jsem zde ryby, ale viděl také obrovské krokodýly a neuvěřitelné druhy ptáků. Přesně to jsem potřeboval a v Top End také očekával", řekl Casey Stoner. 

Ke své nemoci neřekl ovšem Casey Stoner nic nového, prakticky jen zopakoval: "Lékaři si myslí, že jsem prostě během závodu v Barceloně chytil nějaký virus a ten pak můj organismus zcela ochromil. A problém byl v tom, že jsem se cítil hrozně unaven", vysvětlil  dále v článku deníku "Northern Territory News" mistr světa z roku 2007. 
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist