Nejrychlejší kolo – Johann Zarco (2015) – 1'36,754
Rekord okruhu – Jonas Folger (2015) – 1'37,422
Kvalifikační rekord – Johann Zarco (2015) – 1'36,754
Maximální rychlost – Somikat Chantra (2019) – 251,1 Km/h

Délka závodu Moto2 - 25 kol (105,7 km)
GP San Marina – Moto2 2019:
Stupně vítězů – 1.Fernandez (Kalex), 2.Di Giannantonio (Speed Up), 3.Márquez (Kalex)
Pole position – Fabio Di Giannantonio (Speed Up) – 1'37,481 sekundy
Nejrychlejší kolo závodu – Augusto Fernandez (Kalex) – 1'38,175 sekundy

S celkem 87 body na kontě je vedoucím jezdcem průběžného hodnocení Luca Marini (SKY Racing Team VR46). Italský závodník nebodoval jen v Kataru, ale jinak si na konto připsal jedno vítězství a dvoje druhá místa. Misano je pro Mariniho a jeho tým domácím podnikem, takže dobrá motivace jít po umístěních na pódiu.

Jen 9 bodů ztrácí druhý Enea Bastianini (Italtrans Racing Team), jenž si vybral slabší chvilku v prvním závodě na Red Bull Ringu, kde spadl v první zatáčce a zůstl s motorkou uprostřed dráhy. Itala tehdy nikdo netrefil, bohužel Hafizh Syahrin to napálil do nehybného stroje, který ležel pod horizontem a musel do nemocnice. Bastianini a jeho tým mají před sebou rovněž domácí podnik, takže budou chtít zajet co nejvýš.

Na stejný počet bodů, jaký má druhý jezdec v pořadí, dosáhl také průběžně třetí Jorge Martin (Red Bull KTM Ajo). Španěl vyhrál GP Rakouska a druhý skončil ve štýrské GP. Tento bodový zisk, plus nehoda Bastianiniho, mu umožnila atakovat Top3 a v Misanu bojovat o vedení v šampionátu.

Na čtvrté pozici je japonský závodník Tetsuta Nagashima (Red Bull Ktm Ajo) a první pětici nejlepších uzavírá Marco Bezzecchi (SKY Racing Team VR46). Ital vyhrál závod štýrské Grand Prix a je na něm vidět, že s každým dalším kláním získává potřebnou jistotu a sebevědomí.