Rossi konečně v červeném

Dlouho očekávaný sen italských motocyklových fanoušků se konečně naplnil: Valentino Rossi byl včera poprvé prezentován v červených barvách italské továrny Ducati. Bylo to v rámci tradičního show Wrooom, letos už jeho 21. ročníku, v lyžařském středisku Madonna di Campiglio.

Rossi konečně v červeném
Teprve kolem 22. hodiny večerní se v hotelu objevil Valentino Rossi v červených barvách Ducati. Na prvním snímku vidíme italského motocyklového multišampióna Valentina Rossiho s pilotem Formule "1" Fernandem Alonsem ze Španělska. 


Na snímku druhém se po osmi rocích sešli opět v jednom týmu, Ital Valentino Rossi a Američan Nicky Hayden (naposled jeli společně v sezóně 2003 v týmu Repsol Honda u HRC). 


A první Valentinova slova: "Raději pozdě, než vůbec. Rameno mě ještě pořád bolí, ale doufám, že za 2 týdny už to bude jako dříve". (1. února začínají testy MotoGP v Sepangu - pozn. redakce). 

A právě díky příchodu Superstar jménem Valentino Rossi byl prezentován i nový sponzor, džínsová firma "Diesel". Jen pro zajímavost: Naposledy byla tato firma Diesel jako sponzor umístěna na motocyklu Ducati v roce 1990, když vyhrál Franzouz Raymond Roche mistrovství světa superbiků. Jelikož nyní neexistuje žádný tovární superbikový tým Ducati, tak byl pro tuto reklamu získán Valentino Rossi. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist