První předprodejní vlna na GP v Brně je prodloužena do poloviny února

Nejvýhodnější ceny vstupenek na Grand Prix České republiky. Pokud jste náhodnou nestihli vánoční nákup vstupenek na letošní Grand Prix České republiky, nezoufejte. Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, se rozhodl prodloužit vánoční předprodejní vlnu až do 14. února. Vstupenky na přírodní tribuny, na všechny sedadlové tribuny i speciální vstupenky do kempu přímo na závodní dráze můžete pořídit za velmi příznivé ceny, často až o 40 % výhodněji než v přímém prodeji.

První předprodejní vlna na GP v Brně je prodloužena do poloviny února

Předprodej vstupenek na letošní ročník Velké ceny České republiky byl zahájen 1.prosince loňského roku, tradičně je největší zájem o vstupenky GOLD, ale také například o vstupenky na sedadlovou tribunu T3, která se nachází v prostoru startu a je jedinou krytou tribunou v celém areálu. Velký zájem je jako obvykle o vstupenku Camp A, která motorkářům umožňuje stanovat přímo v areálu po celou dobu závodního víkendu.

Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky a parkovací plochy pro motocykly i automobily.

Nezapomeňte pak, že letošní Grand Prix startuje o něco dříve, než bývalo zvykem. Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, talentovaným Marcem Marquezem, českými zástupci Jakubem Kornfeilem a Karlem Abrahamem, zavítá do Brna již první srpnový týden. Neváhejte a 4/5/6. srpna 2017 buďte u toho i Vy!

Více na czechgp.com a gp.ticbrno.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist