Představení týmů MotoGP zahájí v pátek odpoledne Ducati

Pro týmy MotoGP platí v lednu zákaz testování, takže ideální období pro představení nových jezdeckých sestav, posádek a techniky pro nadcházející sezonu prototypového šampionátu 2019. Jako první představí svůj tým italská Ducati, jenž si tentokrát pro tuto příležitost vybrala prostředí švýcarského Neuchâtelu.

Představení týmů MotoGP zahájí v pátek odpoledne Ducati

Ducati Team (pátek, 18.1.2019)

Italský výrobce představí tovární tým MotoGP ve Švýcarsku, konkrétně v městě Neuchâtel, jenž leží na břehu stejnojmenného jezera. Ducati nastupuje s Desmosedici GP19 a jezdeckou dvojici Andrea Dovizioso a Danilo Petrucci. Prezentace začíná v 18.45 hodin (aktualizace) a bude živě na motogp.com.

Repsol Honda Team (středa, 23.1.2019)

Tovární tým japonského výrobce má velmi očekávanou prezentaci, jelikož v barvách Hondy nastupuje úřadující šampion Marc Márquez a jeho nový týmový kolega Jorge Lorenzo. Prezentace je na programu v sídle Repsolu, které je v hlavním městě Španělska, Madridu. Rovněž zde je možnost vše sledovat od 10.30 hodin v přímém přenosu.

Petronas Yamaha SRT (pondělí, 28.1.2019)

Nový satelit tří ladiček, Sepang Racing Team (SRT), představí stroje M1, posádku plus jezdce Franca Morbidelliho a Fabia Quartarara. Prezentace týmu začíná v Kuala Lumpur v 8.30 hodin (SEČ).

Team Suzuki Ecstar (čtvrtek, 31.1.2019)

Tovární tým Suzuki představí jezdeckou sestavu v samotném závěru prvního měsíce roku. Kde to bude zatím nevíme, ale součástí akce budou určitě tovární jezdci, Španělé Alex Rins a Joan Mir. Zkušeným z dvojice je Rins, Mir přichází z prostředí série Moto2.

SKY Racing Team VR46 (pátek, 1.2.2019)

Týmy tříd Moto3 a Moto2 z portfolia italské legendy Valentina Rossiho zvolily pro slavnostní představení město módy Miláno. První únorový den tak vedle strojů KTM třídy Moto3 uvidíme sestavu Dennis Foggia a Celestino Vietti. Za stroje třídy Moto2 Kalex se postaví Nicolo Bulega a Luca Marini.

Yamaha Factory Racing MotoGP (pondělí, 4.2.2019)

V hlavním městě Indonésie proběhne slavnostní představení tovární stáje tří ladiček. Na jezdecké sestavě se nic nemění, protože v sedlech prototypů M1 pojede znovu dvojice Valentino Rossi s Maverickem Viňalesem. O den později proběhne v Sepangu prezentace programu Yamaha International Racing, kde s továrním týmem Yamahy MotoGP vystoupí tým Pata Yamaha WorldSBK s jezdci Alexem Lowesem a Michaelem van der Markem.

KTM Factory Team (úterý, 12.2.2019)

Rakouský výrobce si představení týmů nechal na termín až po prvním oficiálním testu v Sepangu. Akce proběhne v centrále společnosti v Mattighofenu, kde se médiím představí tovární tým KTM s jezdci Polem Espargaró a Johannem Zarco. Poprvé KTM nastupuje se satelitem jímž je Tech 3 a jezdci Hafizh Syahrin a Miguel Oliveira. Prezentace se zúčastní také týmy KTM Tech3 a Ajo z nižších kubatur světového šampionátu.

Autor článku obdržel prémii 6 Kč od 3 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist