Ohledně smlouvy chce Lorenzo rozhodnout do tří týdnů

Úřadující mistr světa a vítěz prvního závodu sezony Jorge Lorenzo má na stole nabídku Yamahy k prodloužení smlouvy na období let 2017 a 2018. Španělský závodník ji prozatím nepodepsal, protože jak minulý týden jeho manažer uvedl, nechají si nějaký čas na rozmyšlenou.

Ohledně smlouvy chce Lorenzo rozhodnout do tří týdnů

Hovoří se o tom, že Jorge Lorenzo je v jednání s Ducati, kde je ve hře částka kolem deseti milionů, což ale současný jezdec tovární Yamahy M1 popírá. Prodloužení s Yamahou je stále na pořadu dne, jen ne hned. Možná chtěl prodloužení oznámit už v Kataru, ale tam byl rychlejší Valentino Rossi.

Ideální by bylo oznámit novou smlouvu na domácí půdě Jerezu, kde se jede za měsíc, ale jak tento týden Jorge Lorenzo uvedl, rozhodnutí padne maximálně do tří týdnů. Jaké to bude, tak na to si musíme počkat.

„Za svůj život jsem zodpovědný já sám a jen já rozhodnu ohledně své budoucnosti,“ řekl  Španěl během reklamní akce s Porsche v Barceloně. „V této chvíli mám na stole pouze nabídku od Yamahy. Ačkoliv silné značky jednají se silnými jezdci. Rozhodnu se za několik dní, do dvou, tří týdnů.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist