Neuvěřitelné! Rossi pojede dnes odpoledne v Misanu!

Pouhých 31 dní po svém těžkém pádu a následném zranění pojede motocyklový šampion Valentino Rossi dnes odpoledne v Misanu funkční test. Tuto zprávu vydal Yamaha Racing.

Neuvěřitelné! Rossi pojede dnes odpoledne v Misanu!
To co se v Barceloně při závodě Grand Prix Katalánska zdálo být pouze jako novinářská kachna je nyní skutečnost. Pouhých 32 dní po svém těžkém pádu v Mugellu by dle "Gazzetta dello Sport " měl Valentino Rossi absolvovat zítra funkční test s motocyklem Yamaha YZF R1 na okruhu Misano Adriatico.


Původně se očekávalo, že se Valentino Rossi vrátí do sedla až při závodě Grand Prix Cardion České republiky na Masarykově okruhu v Brně, ale nyní by se jeho návrat mohl konat už následující víkend při Grand Prix Německa na Sachsenringu. 


"Pro mě je to jen potvrzení mé úvahy, že Valentino bude k uzdravení potřebovat hodně krátký čas",
řekl pro Gazzetta dello Sport  dr. Claudio Costa. Ovšem zároveň dr. Costa dodal: "Co se ale týká jeho závodního comebacku, tak by to mohlo být hodně velké riziko v případě dalšího pádu."

Jak oznámila aktuální TZ od Yamahy Racing, tak se tento test bude konat už dnes odpoledne a Valentino Rossi pojede na motocyklu Yamaha YZF R1 týmu Yamaha World Superbike, který tento motocykl týmu Fiat Yamaha MotoGP zapůjčil.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist