Neobvyklá otázka na TK před Jerezem

Při včerejší tiskové konferenci v Jerezu překvapil všechny svou otázkou novinář David Emmett: "Basketbalový hráč NBA Jason Collins se sám minulý týden prohlásil homosexuálem. Proč ale jím není žádný motocyklový závodník? Nebo se nikdo neodvažuje k tomu přiznat? Nebo je zajímají pouze vítězství?". A tak motocyklové Star - pozvané na tuto konferenci - měly hned na co odpovídat, tedy rozhodně ani Lorenzo, či Márquez, Dovizioso, Crutchlow, Bradl a Redding nedostávají takovou otázku denně...

Neobvyklá otázka na TK před Jerezem
"Smím odpovědět jako první?, zeptal se Cal Crutchlow a hned vysvětlil: "Jsem asi špatný adresát na tuto otázku. Jsem velmi dobře ženatý. Ale myslím si, že to nehraje důležitou úlohu. V tomto sportu jde o to, jezdit co nejrychleji na motocyklu. Doposud se ale nestalo, že by se objevil nějaký jezdec s homosexuálními sklony. Možná ale někteří existují. Možná se jen schovávají. Možná sedí vedle mě. Já nevím..."

Se smíchem odpověděl také Jorge Lorenzo: "Už jsem byl na Twitteru dotázán, zda jsem teplý. Nyní tedy mohu konečně oficiálně odpovědět: Ne, nejsem teplý. Ale plně respektuji homosexuály. Nemám s nimi vůbec žádný problém".

Marc Márquez odpověděl na tuto otázku rovněž se smíchem: "Respektuji všechny spoluobčany, Pokud je tedy někdo jinak sexuálně orientovaný, tak mně to vůbec nevadí a mohu s tím žít".

"Ještě jsem nikdy neuvažoval o tom, zda je některý ze soupeřů teplý. Ale jsem názoru, že bych s tím neměl vůbec žádný problém. Ale jen těžko si to dovedu představit. Nevím ovšem proč?", odpověděl včera na otázku Davida Emmetta otec tříleté dcery Andrea Dovizioso.

O další bouři smíchu se zasloužil Stefan Bradl: "Pokud by se prokázalo, že se tím někdo zrychlil, bylo by zřejmě nutné o tom uvažovat. Nikdo z nás ale nemá s tímto praktické zkušenosti...Já nejsem teplý! Ale respektuji všechny lidi", doplnil německý pilot, který byl minimálně na třech loňských závodech doprovázen přítelkyní Janou.

Scott Redding se cítil položením této otázky na nesprávném místě - viz snímek: "Mám už několik roků pořád stejnou přítelkyni. O nějaké jiné orientaci jsem ještě nepřemýšlel. Ale každý může dělat, co se mu chce a líbí".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist