Nebude snadné být rychlejší než Dovizioso, říká Lorenzo

Španěl Jorge Lorenzo zamířil o víkendu na poslední závod sezony formule 1 v Abú Dhabi, kde byl hostem stáje Mercedes s jejímž monopostem měl letos tu čest si na Silverstonu zajezdit. V jednom z rozhovorů pak komentoval dění po svém přestupu k Ducati a neopomněl zmínit týmového kolegu Andrea Doviziosa v němž vidí těžkého soupeře.

Nebude snadné být rychlejší než Dovizioso, říká Lorenzo

Jorge Lorenzo přichází od Yamahy, kde sváděl souboje s Valentinem Rossim. Mohlo by se zdát, že jeho situace u Ducati bude v tomto ohledu snadnější, ale Lorenzo rozhodně není ve stavu, aby svého nového týmového kolegu podcenil. Podle pětinásobného mistra světa nebude snadné Doviziosa v příštím roce porazit.

Italský závodník Andrea Dovizioso pojede v roce 2017 svoji šestnáctou kompletní sezonu seriálu Grand Prix, celkem desátou v MotoGP a pátou v barvách Ducati. U výrobce z Boloně měl za týmové kolegy Nicky Haydena, Cala Crutchlowa a Andrea Iannoneho. Pokaždé dokázal ustát tlak a získat pro Ducati důležité výsledky. Nyní je dle Lorenza v nejlepším bodě své kariéry.

Španěl Lorenzo bojoval s Doviziosem ve čtvrtlitrech a před jeho čtyřmi lety zkušeností s Desmosedici má respekt. „Andrea je velmi logicky uvažující člověk s velkou spoustou zkušeností,“ řekl Jorge Lorenzo. „Nedělá chyby, závody pokaždé dokončí a získává spoustu bodů.“

„Ve Valencii byl hodně rychlý a myslím si, že je nyní v tom nejlepším momentu své závodní kariéry. Nebude snadné být rychlejší jak on,“
dodal španělský závodník Lorenzo, nová posila tovární stáje Ducati.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist