Na úkor tréninků šetřil Pedrosa síly pro závod

Po úvodní sérii tréninkových jízd tak Dani Pedrosa zákonitě chyběl v první desítce nejrychlejších jezdců ai postup do boje o pole position si musel vybojovat v první kvalifikaci. Španěl první kvalifikační trénink vyhrál a ve druhé kvalifikaci obsadil sedmé místo, což znamená třetí řadu na startovním roštu.

Na úkor tréninků šetřil Pedrosa síly pro závod
Dani Pedrosa byl do německé Grand Prix vedoucím jezdcem šampionátu, ale v tréninkové přípravě na závod na Sachsenringu havaroval tak nešťastně, že kvůli zranění klíční kosti nenastoupil do závodu. Nyní musí minimalizovat škody a svést souboj nejen s Jorge Lorenzem, který rovněž bojuje se zraněním, ale především se svým týmovým kolegou Marcem Márquezem, současným lídrem průběžného hodnocení MotoGP.

„Dnes to šlo lépe než v pátek,“ řekl po sobotní kvalifikaci Dani Pedrosa. „Dokázali jsme tentokrát jezdit o něco rychleji a byl jsem schopen se dostat do druhé kvalifikace. Získat sedmou pozici na startu je dobré a jsem s tímto umístěním spokojený. Nejdůležitější také je, že jsme zajeli dobře v tréninkové části a v rámci této kombinace věřím, že v neděli můžeme absolvovat dobrý závod.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist