Moto2: Nová MZ připravena na testy

Nový motocykl kubatury Moto2 - MZ je připraven testovat. V sedle bude Australan Anthony West.

Moto2: Nová MZ připravena na testy
Minulý pátek byly v saském Hohndorfu slyšet první zvuky z motocyklu MZ kubatury Moto2. Obchodní ředitel MZ Martin Wimmer byl úplně nadšen.


Australský testovací jezdec Anthony West bude tento prototyp testovat v tomto týdnu od 17. do 19. února v Barceloně na okruhu "Circuit de Catalunya": "V Anthonym máme velmi silného jezdce, který je také schopen nám předávat velmi věcné a hodnotné informace. A samozřejmě doufáme v to, že od FIM a Dorny dostaneme 40., tedy dodatečné startovní místo. V současné době jsme jen jako rezerva", říká dále ex-pilot Grand Prix a trojnásobný vítěz závodů Grand prix Martin Wimmer a dodává: "Pochopitelně, že je projekt Moto2 pro nás všechny úplně něco nového. Ale to není u ostatních jako jsou Suter, Kalex, FTR, RSV nic jiného". 


"V Barceloně budeme testovat pouze dva dny, až ve čtvrtek a v pátek, neboť motorka nebyla dříve hotova. Z Barcelony potom pojedeme hned do Jerezu, kde bude mít Anthony k dispozici i druhý rám, který bude mezitím už hotov. Pokud nedostaneme místo v MS, tak pojedeme španělský šampionát CEV", říká závodní ředitel MZ, 20ti-násobný vítěz závodů Grand prix, Ralf Waldmann.    

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist