Monza Rallye Show, Rossiho srdeční záležitost

O nadcházejícím víkendu je na programu Monza Rallye Show 2013, což je italský soutěžní podnik, kde mezi sebou nezávodí pouze hvězdy z prostředí šotolinových povrchů, ale také jezdci a piloti z jiných oblastí motosportu.

Monza Rallye Show, Rossiho srdeční záležitost
Velmi úspěšným jezdcem je v Monze Valentino Rossi, který tam slavil hned troje vítězství. Naposledy loni, když vyhrál s Fordem Fiesta RS WRC. Rossiho navigátorem je Carlo Cassina, jenž také letos usedne na sedadlo spolujezdce speciálu Fiesta WRC 1.6.

V letošním ročníku bude Valentino Rossi čelit těžkým soupeřům jakými jsou například Dani Sordo či Rinaldo Capello (pětinásobný vítěz Monza Rallye Show) Piero Longui, Alessandro Perico nebo motokrosový šampion Tony Cairoli.

Před závodem v Monze Valentino Rossi uvedl: „Je to něco, na co se těšíme celý rok. Jakmile skončí sezona MotoGP, pokaždé tu jdeme závodit. Je to soutěž, adrenalin, ale zároveň velká zábava, protože je to hra a nejsme tolik pod tlakem. Loni se mi dařilo, ale letos je startovní pole hodně silné. Budeme se snažit zajet dobrý výsledek, ale především si to tady užít.“

Monza Rally Show 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist