Místo Hernandeze pojede McLaren

Tým Avintia Blusens nasadí místo zraněného stabilního pilota Yonnyho Hernandeze z Kolumbie domácího jezdce Krise McLarena.

Místo Hernandeze pojede McLaren
Kris McLaren nahradí jezdce CRT Yonnyho Hernandeze při závodě MotoGP na Phillip Islandu. Stabilní pilot stáje Avintia Hernandez si poranil levou klíční kost při pádu v závodě Grand Prix Japonska a v následujícím Sepangu sice první den trénoval, ale jak kvalifikaci, tak závod musel vynechat.
McLaren startoval letos také ve španělském šampionátu CEV v kubatuře Moto2 a hned v úvodním závodě v Jerezu obsadil druhé místo.

Tento 26-letý Australan už má zkušenosti ze světového šampionátu v roce 2011, kdy při GP Austrálie jel s wild card v kubatuře Moto2.

Kris McLaren se moc těší na tuto šanci: "Je to neuvěřitelné, že mohu poprvé jet v královské kubatuře MotoGP a to ještě při domácím závodě. Jsem hrozně rád, že mně tým Blusens-Avintia tuto možnost poskytl. Chtěl bych ji co nejvíce využít, i když vím, že to bude hodně těžké závodit s piloty, kteří už mají tolik zkušeností. Můj cíl je jasný, sžít se s motocyklem a potom pomalu dělat krůček za krůčkem směrem dopředu."
Yonny Hernandez doufá, že bude na sezonní finále, které se jede 11. listopadu ve Valencii, úplně zdráv.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist