Miller testoval první den v Sepangu

Polovina stáje CWM-LCR Hondy odcestovala do Malajsie, kde ve středu odstartovali společně s nováčkem v týmu Jackem Millerem třídenní test. Australan testoval stroj třídy MotoGP poprvé ve Valencii, ale až nyní má možnost vyzkoušet nový model RC213V-RS určený pro sezonu 2015.

Miller testoval první den v Sepangu
Nováček v královské kubatuře Jack Miller má nárok na speciální test, který představuje tři dny na dráze Sepangu, což je pro jezdce se zkušenostmi z Moto3 ideální. Australan se potřebuje rychle přizpůsobit novým podmínkám, týmu a motocyklu.

Během středy zajel Jack Miller v sedle nové RC213V-RS celkem 39 kol s časem 2’04,92 sekundy. Kolem čtvrté hodiny začalo drobně pršet, což jeho další pokrok zastavilo. V testování tým CWM-LCR Honda pokračuje ve čtvrtek a v pátek.
„Dnes jsme měli šanci získávat zkušenosti na další dráze v sedle nového motocyklu, což je tady úplně něco jiného ve srovnání s Valencií,“ uvedl po skončení programu prvního dne zkoušek Jack Miller. „Vlastně to byl poměrně náročný den, protože motorka docela dost klouzala vzhledem k tomu, že tam nebylo moc motorek na dráze.“

„Stále víc se učím, jak přizpůsobit styl jízdy Hondě CWM-LCR a jak o něco víc zlepšit nastavení. Motorka je stále neuvěřitelná a jsem opravdu moc rád, že má takovou sílu a že můžu testovat tady v Sepangu, kde dokážu využít plného potenciálu, což je určitě skvělé. Zítra budeme dál pokračovat na mém stylu jízdy a uvidíme, kam až se dostanu.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist