Márquez slavil pátý titul mistra světa doma s fanoušky

Cervera, Katalánsko (SPA) – Jezdec Repsol Hondy Marc Márquez v sobotu oslavil zisk svého již pátého světového triumfu společně se všemi svými příznivci, kteří přijeli do jeho rodného města. Pro všechny v Cerveře je již zažitou tradicí slavit úspěchy společně s Márquezem a letos k tomu měli velkou příležitost, protože Španěl získal svůj třetí triumf jezdce třídy MotoGP.

Márquez slavil pátý titul mistra světa doma s fanoušky

Na tisíce fanoušků stálo podél trasy příjezdu jejich velké hvězdy Marca Márqueze. Vše začalo na místní radnici, pak následovala slavnostní jízda městem za dunění bubnů a vše skončilo na náměstí, kde se Márquez společně s týmem postavil před fanoušky. Na pódiu Marc Márquez představil svůj tým, rodinu a všem pak povyprávěl jaká byla ta jeho letošní cesta za vysněným titulem mistra světa.

„Jsem velice vděčný všem, kteří sem dnes přišli, abychom znovu vše oslavili v této skvělé společnosti,“ řekl v sobotu Márquez. „Než jsem odjel do Valencie na Grand Prix, hodně jsem jezdil na kole a viděl všechny ty ulice vyzdobené vlajkami s mým jménem, takže jsem v břiše cítil pocit nervozity. Já jsem všem velice vděčný také proto, že tu mám své fanoušky nejen v časech dobrých, ale také zlých. To mi dává velký pocit hrdosti, že zde můžu s nimi všemi společně slavit.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist