Karel Abraham závod v Austinu kvůli bolesti zápěstí nedokončil

Karel Abraham odjíždí z amerického Austinu bez bodů. V sobotní kvalifikaci utrpěl tvrdý pád, ze kterého si odnesl několik potlučenin. A právě ty mu nedovolily dokončit nedělní závod, z něhož odstoupil kvůli bolestem v zápěstí, kterému českému jezdci vystřelovaly do celého ramene.

Karel Abraham závod v Austinu kvůli bolesti zápěstí nedokončil

„Musel jsem ze závodu kvůli bolestem, které jsem měl po včerejším pádu, odstoupit. Mám z toho divný pocit, protože mi nedělá problém chůze, běh a ani trénink v posilovně, ale stejně mě strašně bolelo mé zápěstí, prsty, dlaň, rameno i záda. Ve warm-upu jsem se snažil pracovat jinými svaly, abych odlehčil svalům, které mi pak v závodě způsobily problémy. Nakonec mi tým poslal zprávu, ať se vrátím zpět do boxů. Chtěl jsem dál závodit, ale těžce se mi zatáčelo a brzdilo. Před závodem v Jerezu postoupím rehabilitaci a doufám, že předtím, než se dostanu zpět na trať, se uzdravím," doufá Karel Abraham.

„V této sezóně jsem poprvé spadl včera, a hned ve více než 200 km/h. Dopad na zem mě strašně zabolel. Jsem ale rád, že jsem si nic nezlomil. V závodě, v němž jsem mohl se svým týmovým kolegou bojovat o body, jsem ale nebyl konkurenceschopný. Bohužel mi dnes mé tělo nedovolilo, abych do toho dal všechno.“

Autor článku obdržel prémii 4.5 Kč od 4 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist