mamba54 (1340) napsal 06.10.2011 v 13:01

To Soul-

Evo (411) napsal 05.10.2011 v 13:11

Nu vida.Zas jsem o fous moudrejsi

SoulTrain21 (753) napsal 05.10.2011 v 12:40

No a něco málo z AMA.Když začnu tou uspěšnou částí jeho kariéry,tak Hayes se vrátil do AMA superbike v roce 09 a to hned za oficiální tým Yamahy s názvem Yamaha Motor Corp. USA kde jezdil po boku B. Bostroma.Do té doby jezdil šestkovou třídu s názvem AMA Formula extreme,kde jezdil na Hondě.Tam byl 2x mistrem a jednou vícemistrem.(btw tuto třídu třeba v roce 2001 vyhrál Hopper..)Jeho první sezona skončila 2.místem když "bojoval" o titul s Mladinem,který jezdil v rockstar-Makita Suzuki.Po odchodu Mladina na konci roku 09 už bylo jasné,že do příštích sezon to bude právě Hayes,kdo bude kandidátem na titul.V roce 2010 vyhrál svůj první titul a vypráskal kožích Tommymu Haydenovi,jezdícímu také v týmu Rockstar,což jeuž dlouhou dobu asi nejlepší tým v AMA.Pro příklad v roce 07 a 08,tehdy ještě v sestavě Mladin,Spies vyhráli tito dva v sezoně všechny závody + si připasali všechny poleposition a všechny nejrychlejší kola v závodě A letos "vyprášil" kožich týmovému kolegovi Tommyho,tedy Blaku Youngovi,který titul ztratil až v posledním víkendu.Nutno dodat,že tento rok to měl Hayes s velkým štěstím a o jeho titulu prakticky rozhodnul v posledním kole Ben Bostrom,který udělal chybu a vyjel z 3. místa mimo trať na které se posunul Hayes a tím si zajistil titul.

A co se příštího roku týče,tak Hayes by měl dostat opět týmového kolegu,kterým by měl být letošní vícemistr sportbiku Josh Herrin,jezdící za stejný tým jako Hayes,tedy Monster Graves Yamaha.A naopak třeba o Tommym Haydenovi se šušká,že by měl ztratit velice prestižní sedačku u Rockstaru/Youshimury Suzuki a měl by ho v týmu nahradit Chris Clark...

Zazi (1006) napsal 05.10.2011 v 10:52

jan26: v roce 2008 nahradil Joshua Hayes v týmu Parkalagar Honda tragicky zesnulého Craiga Jonese, který zemřel při závodě SSP v Brands Hatch (přesto byl klasifikován jako druhý). Joshua Hayes za něj jel poslední tři závody sezony (Vallelunga, Magny Cours a Portimao). Supersporty byly tehdy našlapanou a vyrovnanou třídou (kolem 30-ti startujících)a Joshua byl v ITA 10., ve FRA 9. a v POR dokonce 4., když mu o chlup uteklo podium. Takže lempl to určitě není

jan26 (3624) napsal 05.10.2011 v 00:13