Je spuštěna tipovací soutěž MotoGP 2018

Už tuto neděli máme první závody mistrovství světa silničních motocyklů, takže už nyní můžete tipovat na výsledky třídy MotoGP v rámci Velké ceny Kataru. Tipovací soutěž je to celoroční, celkem se jedná o devatenáct Grand Prix, a její vyhodnocení proběhne na přelomu roku 2018/2019. Pokud jste s námi ještě netipovali, níže uvedený článek vám prozradí jak na to.

Tipujeme na výsledky závodu královské kubatury MotoGP. Ten se jede každý závodní víkend v neděli. Celkem máme možnost vložit pět tipů na pořadí a vyhodnocení jejich správnosti je vždy druhý den po závodě, to znamená v pondělí dopoledne. Tipuje se na stálé jezdce třídy MotoGP, jezdci na divokou kartu nejsou součástí tipovací soutěže.

V podzáložce “Tipovačka“, která je standardní součástí menu nabídky jednotlivých motocyklových disciplín sekce SPORT, můžeme po jejím otevření vidět čtveřici partnerů tipovací soutěže, kteří pro nejlepší tipaře v závěru roku připraví zajímavé a hodnotné ceny. Následuje aktuální seznam jednotlivých závodů s možností přímého vložení vašich tipů a tabulka průběžného hodnocení jednotlivých tipujících.

Sponzorem tipovací soutěže WSBK/MotoGP je:

Jak na to?

Pro účast v tipovačce je nutná registrace na Motorkáři.cz. Následně po přihlášení máte možnost ve své administraci tipovat výsledky na pořadí jednotlivých jezdců v cíli daných závodů. V případě MotoGP 2018 je možnost tipovat na jeden závod dané Grand Prix. Můžete tedy nastavit až pět tipů na pořadí a nemusí to být zákonitě jen pořadí 1-2-3-4-5.místo.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení probíhá tak, že za shodu jsou 3 body, chyba o jednu pozici je za 2 body a chyba o dvě pozice je za 1 bod.

Příklad:

Tip na výsledek závodu: 1. Jorge Lorenzo; 2. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 10. Pol Espargaró; 12. Karel Abraham

Výsledek závodu: 1. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 5. Jorge Lorenzo; 10. Pol Espargaró; 11.Karel Abraham

Bodový zisk za tip je vypočten následovně – 0+2+3+3+2= 10 bodů

Přihlašte se:

Přihlašte se to do tipovačky ZDE, porovnejte síly s ostatními a vyhrajte jednu z cen.
Poznámka

Vyhodnocení tipovací soutěže Dakar 2018 připravujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist