Ital Iannone podepsal dva roky s Aprilii

Italská Aprilia MotoGP dnes oficiálně potvrdila podpis dvouleté smlouvy s italským závodníkem Andrea Iannonem, který s prototypem RS-GP pojede minimálně do roku 2020. Tým Aprilia Racing Team Gresini tak definitivně zkompletoval jezdeckou sestavu, protože již před Iannonem potvrdili jejich současného jezdce Aleixe Espargara.

Ital Iannone podepsal dva roky s Aprilii

Více méně bylo jasné už od závodu v Itálii, že Andrea Iannone u Suzuki nezůstane, protože Ital sám takto novinářům odpovídal. Nicméně až dnes přišlo oficiální stanovisko Suzuki, které potvrdilo, že se jejich cesty po skončení sezony rozejdou. O pár hodin později Aprilia potvrdila Iannoneho příchod a podpis dvouleté smlouvy.

„V Iannonem máme dalšího vysoce talentovaného a rychlého jezdce, který už v letošní sezoně svou hodnotu předvedl,“ uvedl Romano Albesiano z Aprilie a šéf týmu Fausto Gresini dodal: „Kombinace Iannoneho s Aprilii bude fantastická, jedna z těch nejvíce zajímavých v MotoGP, jenž bude mít potenciál přinést skvělé výsledky. Andrea je silný a rychlý jezdec. A rozhodně je to tak, že pokaždé je radost vidět italského jezdce na italské motorce, takže vítej u nás.“

Autor článku obdržel prémii 4 Kč od 2 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist