Hlasy ze Shanghaie (3)

Další část ohlasů jezdců MotoGP na poslední závod této třídy.

Hlasy ze Shanghaie (3)
John Hopkins (7. místo)
Abych řekl pravdu, tak se svou jízdou jsem spokojený, ale bohužel jsem vyjel mimo dráhu v době, kdy jsem jezdil bezpečně na čtvrté pozici. Ztratil jsem tím několik míst. Jezdilo se mi se Suzuki dobře, ale příliš jsem chtěl a udělal jsem při tom chybu. Pokoušel jsem se dotáhnout na jezdce přede mnou, vše přišlo v místě, o kterém jsem věděl, že není pro mne dobré. Byl jsem dlouhý a vyjel jsem do štěrku. Stejně je toto můj a Suzuki letošní nejlepší výsledek , také jsem poprvé vedl závod MotoGP. Nyní chci takto jezdit i nadále, chci od toho ještě víc!
Rubens Xaus (10. místo)
Je to pro mne postup, přinejmenším jsem byl schopný bodovat a skončit v nejlepší desítce. Stále však ještě mému týmu hodně dlužím za chyby, které jsem udělal ještě před sezónu. Dobře jsem jezdil ve Warm Upu, pro vlhkou dráhu jsem měl dost důvěry, v závodě jsem si do první zatáčky nedělal hlavu, nechtěl jsem cokoliv riskovat. Během prvních kol jsem se nechal od několika jezdců předjet, ujišťoval jsem se v chování mých pneumatik. Nakonec jsem si na podmínky zvykl a byl jsem schopný jezdit časy jako vedoucí jezdci, čímž jsem získal několik bodů.
Toni Elías (14. místo)
Dobře jsem odstartoval a v prvních kolech se pohodlně držel Rossiho a také Gibernaua s Biaggim. Ředitelství závodu mě však upozornilo, že jsem špatně odstartoval, a že musím vykonat trest projetím boxovou komunikací. Spletl jsem si pravidla se třídou 250 ccm, protože v MotoGP máte na vykonání trestu pouze tři kola. Je to škoda, ale je to nakonec má vlastní chyba. Přesto to byl ohromný závod. Po trestu jsem byl schopný postupovat pořadím, ale moc to nepomohlo.
Kenny Roberts jr. (odstoupil z prvního místa pro mechanickou poruchu)
Nemyslím si, že je co říci na to, abych skončil lépe. Měl jsem dobrý start a brzo jsem se dostal dopředu. Valentino a já jsme poodjeli ostatním. Jezdilo se mi docela dobře až do doby, kdy se rozbil stroj. Měl jsem již skoro dvě sekundy náskok na Rossiho a pět sekund na další konkurenty, pak se motocykl zastavil. Bylo by dobré mít trochu štěstí, hledal jsem ho již v předchozích dvou závodech, dokonce i v předchozí sezóně. Možná je toto znamení, že se vše zlepší a bude hrát pro mě.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist