Hector Barbera zkusí comeback v Misanu

Následující závodní víkend zkusí Hector Barberá v Misanu další svůj comeback. Španěl se už uzdravil ze zlomeniny nohy, kterou si přivodil před šesti týdny při motokrosovém tréninku. Rovněž jsou už zahojeny dva naštíplé obratle po pádu v Indianapolis.

Hector Barbera zkusí comeback v Misanu
"Těším se, že budu závodit na tomto skvělém okruhu. Mám velmi dobré vzpomínky na Misano, v roce 2009 jsem zde vyhrál závod kubatury do 250 ccm. Pochopitelně je tento rok úplně něco jiného. Šest týdnů jsem byl mimo hru, ale udělal jsem všechno pro to, abych zde mohl závodit. Bude to jistě hodně tvrdé, ale mně už je smutno po mém motocyklu a po mém týmu. Prostě to zkusím", říká před GP San Marina španělský pilot, který je aktuálně v šampionátu královské kubatury MotoGP na 11. místě.
Španělský pilot Hector Barbera - jezdec týmu Pramac Ducati - musí v následujících závodech mistrovství světa závodit opravdu naplno, aby si zajistil nějakou sedačku na rok 2013. V týmu Pramac je ale už obsazeno, nabízí se závodění s motocyklem CRT, nebo dokonce návrat do nižší kubatury, v jeho případě do Moto2, kde má velký zájem především jeho bývalý zaměstnavatel Jorge Aspar Martinez.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist