GP Teruelu – V pátek zajel nejrychleji Japonec Nakagami

Moto2 – 2.volný trénink

V polovině tréninku spadl v osmé zatáčce Edgar Pons (Federal Oil Gresini Moto2) a třebaže motorku z tratě odstranil a odešel z místa pádu po svých, zavlály podél dráhy červené vlajky, protože se trať musela čistit od štěrku. V tomto okamžiku byl nejrychlejí Sam Lowes (Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) s kolem za 1'51,920 sekundy, druhý byl právě Pons a třetí Marco Bezzecchi (SKY Racing Team VR46), jenž skončil na zemi krátce po restartu tréninku.

Devět minut před koncem havaroval v osmé zatáčce Sam Lowes a opět zavlály červené vlajky, protože byl na dráze znovu štěrk. Opravdu zajímavé místo, protože pokud to tak bude pokračovat, můžou se tréninky a závody zastavovat donekonečna.

Trénink vyhrál časem 1'51,920 sekundy Sam Lowes. Druhý je Jorge Navarro (MB Conveyors Speed Up ), třetí Hector Garzo (Flexbox HP 40). Fabio Di Giannantonio (MB Conveyors Speed Up ) a Joe Roberts (Tennor American Racing) uzavírají pětici nejrychlejších.

GP Teruelu, Moto2 – 2.volný trénink