Flotila BMW na pneumatikách Bridgestone

V letošním roce je japonský Bridgestone šestým rokem v pozici jednotného dodavatele pneumatik pro týmy královské kubatury mistrovství světa silničních motocyklů a nově také jediným dodavatelem pneumatik pro kompletní flotilu bezpečnostních vozidel “Safety Cars“ německého výrobce BMW.

Flotila BMW na pneumatikách Bridgestone
Dohodu o spolupráci podepsaly obě společnosti minulý týden v Kataru a pneumatiky Bridgestone POTENZA tak minimálně po celý letošní rok uvidíme na vozidlech “Safety Cars“ BMW M3 Coupé, M4, M5, M6 Coupé a Gran Coupé plus M550d Touring v případě zdravotního vozidla “Medical Car“. Motocykly BMW S1000RR HP4 “Safety Bikes“ budou vybaveny obutím Bridgestone BATTLAX.
„S BMW máme velmi silnou historii a řadu let spolupracujeme na několika projektech jako například od roku 2008 na BMW Driving Experience nebo jen nedávno avizované exkluzivitě pneumatik Bridgestone pro elektromobily BMW i3,“ uvedl Jake Ronsholt z Bridgestone Europe. „Je pro nás velmi vzrušující pokračovat v expanzi této plodné spolupráce také do světa MotoGP!“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist