Ellison bude v Le Mans na startu

Ačkoliv nad Jamesem Ellisonem visí pověstný Damoklův meč, tak tým Paul Bird Motorsport se doposud pro změnu jezdce nerozhodl a v Le Mans tedy bude zkušený britský jezdec znovu v sedle motocyklu ART.

Ellison bude v Le Mans na startu
Claiming-Rule-Team Paul Bird Motorsport (PBM) doposud při svých třech startech v MotoGP nezískal ani jeden jediný bod. Dokonce se uvažovalo o tom, že James Ellison bude v následujícím závodě Grand Prix v Le Mans nahrazen svým krajanem Shane Byrnem. Údajně tak PBM chtěl získat i jiný názor, než neustále interpretuje Ellison, stěžující si na velké vibrace svého motocyklu ART-Aprilia.

Nyní tým PBM potvrdil, že Ellison bude v sedle motocyklu ART-Aprilia i ve Francii. Ovšem možnost, že jiný jezdec bude nejen motocykl testovat, nýbrž pojede nějaký další závod místo Ellisona, je stále aktuální.
Technický ředitel Phil Borley k tomuto rozhodnutí říká: "Byla to velká smůla, že James nedojel závod v Estorilu. Ovšem i po GP Portugalska potvrdil Ellison, že svůj názor o vibracích z Jerezu nezměnil. Náš projekt je ale dlouhodobý, takže musíme nechat otevřeny všechny možnosti, které nás dovedou k cíli. Nyní se musíme koncentrovat na technickou stránku věci, a snažit se odstranit některé menší problémy, které máme."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist