Ducati oficiálně potvrdila Crutchlowa

Italská Ducati v pátek potvrdila uzavření dvouleté smlouvy s Calem Crutchlowem, který je v současnosti jezdcem satelitu Yamahy Monster Tech 3. Britský závodník bude v příštím roce týmovým kolegou Andrea Doviziosa, s kterým už spolupracoval v roce 2012.

Ducati oficiálně potvrdila Crutchlowa
Cal Crutchlow v týmu Ducati nahradí Nicky Haydena, který po pěti letech u italské továrny končí na pozici jezdce. Dosavadní kariéru MotoGP má Crutchlow spojenou pouze s týmem Herve Poncharala Tech 3, a i když je nejlepším z netovárních závodníků, nikdy nebyl spokojen s rozdílem mezi tovární a satelitní M1.

Cílem britského jezdce bylo jet tovární motocykl, a protože to u Yamahy nebylo možné, nakonec to byla Ducati, která Crutchlowa zlákala do svých řad. Přitom ještě během závodu v Laguně Seca nebylo nic jisté a Yamaha přislíbila finanční podporu Tech 3, aby si Crutchlowa udrželi.

Závodění u Ducati rozhodně nebude pro Crutchlowa snadná záležitost, ale kdo ví, možná s Desmosedici najde společnou řeč tak, jak se to do této chvíle snad podařilo především Casey Stonerovi.

Reakce týmu Monster Yamaha Tech 3 na sebe nenechala dlouho čekat, když vzápětí oznámili podpis dvouleté smlouvy s Polem Espargarem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist