Do Brna přijel Forward Racing v kompletní sestavě

Po problémech, které souvisí se zatčením a vyšetřováním šéfa a majitele Forward Racingu švýcarskými úřady, došlo k odchodu nejen některých z hlavních sponzorů, ale také Stefana Bradla, jezdce jejich MotoGP týmu. Letní přestávku si tým prodloužil, závod v IMS neabsolvovali a takto získaný čas využili pro doplnění sestavy a na získání prostředků pro druhou polovinu sezony.

Do Brna přijel Forward Racing v kompletní sestavě

Švýcarský tým Forward Racing je zpátky v akci a do Brna přijel v kompletní sestavě, což znamená s dvěma jezdci třídy MotoGP – Loris Baz a Claudio Corti plus dvěma v třídě Moto2 – Lorenzo Baldassarri a Simone Corsi.

V královské kubatuře s týmem pokračuje Francouz Loris Baz, který už byl blízko šance získat status Top jezdce Open, což mu zatím nevyšlo, protože zaváhal v Německu a v Indianapolis nezávodil. Nyní se soustředí na to, aby Hectoru Barberovi zkomplikoval cestu za titulem pro nejlepším jezdce třídy Open. Samozřejmě teď Baz také hraje o další setrvání v MotoGP.

„Jsem rád, že budu znovu závodit na okruhu v Brně,“ řekl Loris Baz. „Letní dovolená byla o něco delší než jsme původně čekali, ale nyní už je čas vrátit se do sedla Forward Yamahy. Před letní přestávkou jsme byli opravdu hodně blízko pozici nejlepšího jezdce Open, takže pro tuto chvíli je cílem se udržet co nejblíž.“

V závodu německé Grand Prix nahradil zraněného Stefana Bradla italský jezdec Claudio Corti a přesně on je tím, kdo do konce sezony s Forward Racingem zůstane potom, co Stefan Bradl z týmu předčasně odešel. „Po pozitivní zkušenosti na Sachsenringu jsem moc rád, že budu s Forward Racingem i nadále pokračovat v MotoGP,“ řekl Ital. „Bude to skvělá příležitost jak ukázat svůj potenciál a získat ještě mnohem větší jistotu s Forward Yamahou.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist