Cestou do Malajsie Lorenzo navštívil Filipíny

Jezdec týmu Movistar Yamaha MotoGP a úřadující světový šampion Jorge Lorenzo absolvoval první návštěvu Filipín v rámci propagačního turné Yamahy. Během dvoudenní návštěvy Lorenzo hovořil s fanoušky na Carmona Racing Circuit, navštívil zbrusu novou prodejnu Yamahy v Manile a s představiteli vedení filipínské společnosti Yamaha Motor představil nové modely.

Cestou do Malajsie Lorenzo navštívil Filipíny

Jorge Lorenzo byl na Filipínách poprvé, ale zájem fanoušků byl obrovský. První den proběhlo v hlavním městě Manile setkání s klíčovýmiprodejci Yamahy a druhý den už jezdec z Mallorky zamířil na čtyřicet kilometrů vzdálený okruh Carmona. Kromě setkání s fanoušky si Lorenzo vyzkoušel místní dráhu v sedle Yamahy R15.

Druhou částí programu bylo ocenění v Greenfield District Parku a cesta do Yzone, což je zcela nová prodejna Yamahy v Manile, kde proběhla prezentace motocyklů tří ladiček jako například model MT-09, T-MAX, Bolt, YZF-R1 a tovární YZR-M1.

V této chvíli se již Jorge Lorenzo připravuje na třídenní test v Malajsii a k návštěvě Filipín uvedl: „Jsem nadšený okouzlujícím a srdečným přijetím, jakého se mi dostalo během mé první návštěvy Filipín. Je to zvláštní, protože něco podobného cítím i v naši zemi. Možná kvůli španělskému děditství nebo způsobu jakým lidé komunikují s tolika španělskými slovy, cítím se tu prostě jako doma.“

„Je skvělé navštívit nové místo jako je toto a moc jsem si užil návštěvu okruhu Carmona Racing se všemi fanoušky, kteří tam na mě během Yamaha Grand Prix 7 čekali. Doufejme, že někdy v budoucnu tato krásná země bude moci nasadit svého jezdce do šampionátu MotoGP a je to také dobré místo pro motorky MotoGP, protože je to fantastická země!“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist