Cardion AB Motoracing do roku 2007

Tisková konference týmu Cardion AB Motoracing představila plány českého týmu pro rok 2007.

Cardion AB Motoracing do roku 2007
Pouze dva dny poté, co v Praze prezentoval své plány motocyklový závodník Jakub Smrž, odehrála se podobná prezentace i v moravské metropoli Brně, kde naopak své plány představil novinářům tým, ve kterém Kuba působil během loňské sezóny.
Tým pana Karla Abrahama Cardion AB Motoracing se pro letošní rok vydal cestou jediného zástupce svých barev. Teprve sedmnáctiletý Karel Abraham mladší se představí na motocyklu aprilia v mistrovství světa 250 ccm, kde bude startovat netradičně s číslem 17. Pro mladého závodníka to tak bude po několika letech působení v různých šampionátech třídy 125 ccm, kde v posledních dvou letech nastupoval v prestižním mistrovství světa, velký zlomový bod jeho prozatímní krátké, přesto již úspěšné kariéry.
Jezdec týmu Cardion AB Motoracing v letošním roce svůj motocykl již testoval. Své první letošní kilometry absolvoval na španělských okruzích Jerez a Valencie. Start letošní sezóny bude již za pouhý měsíc, popřejme tedy mladému Karlovi i jeho týmu mnoho štěstí v boji o světové body.
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist