Camel Honda před GP Francie

Tým Camel Honda se připravuje na další závod Mistrovství Světa MotoGP, který se bude konat tento týden v Le Mans.

Camel Honda před GP Francie
Camel Honda před GP Francie
Po asijském dobrodružství v Shanghai sotva dva týdny zpět, kde mistrovství světa silničních motocyklů poznávalo nově postavený okruh s neobvykle dlouhými rovinkami a řadou velmi pomalých míst se celý kolotoč vrací do Evropy na trať s podobným charakterem. Velmi rychlá cílová rovinka je následována několika místy, která důkladně prověří brzdy strojů a umění jezdců, kteří tuto trať někdy nazývají "stop-and-go track". Alex Barros se bude snažit vytěžit co nejvíce ze své pověsti jednoho z nejlépe brzdících jezdců vůbec. Rozhodně tak chce zapomenout na penalizaci z Číny. Rychlost, kterou brazilec ve zrádných podmínkách tohoto závodu předváděl by mu jinak bez debat pomohla k boji o vítězství. V Le Mans se bude snažit o nápravu po boku týmového kolegy Troye Baylisse, který na své RC211V udělal obrovský skok kupředu a, jak už prokazal v prvních třech závodech sezóny, je odhodlaný jako nikdy předtím.
Sito Pons – Camel Honda
"Doufám, že se v Le Mans nebudeme muset potýkat s podobnými problémy, jako byla penalizace v Číně. Nucený průjezd boxovou uličkou Alexe připravil o boj o vítězství. Tento incident je však už za námi, sezóna je dlouhá, ve hře je stále mnoho bodů a před námi je mnoho závodů, kde budeme na špičce. Důležité je, že Alex potvrzuje formu ze dvou posledních závodů. Stejně tak doufám, že i Troy bude schopen předvést svá zlepšení a dostane se tak do první pětky v cíli. Určitě je toho schopen."
Alex Barros #4:
"Le Mans řadím k těm obtížnějším okruhům, ale rozhodně neříkám, že zde nemohu dosáhnout nejpřednějších umístění. Důležité je dobře připravit motorku. Nemusí být úplně stoprocentní - vím totiž, že věci nejdou vždycky tak skvěle, jak vyšly v Estorilu, vynasnažíme se však udělat to co nejlépe. Ani v Číně nebylo nastavení úplně v pořádku, ale v neděli jsem byl i přes penalizaci velmi rychlý a podařilo se mi dosáhnout na pár bodů. Doufám, že to ve Francii půjde také dobře. Pořád ještě mě trochu bolí bok naražený při sobotním pádu na obrubník, ale myslím, že do pátečního rána a prvního volného tréninku budu v pořádku.
Troy Bayliss #12:
"Nemůžu se Francie dočkat, protože Le Mans mám opravdu rád. Loňský závod se pro mne vyvíjen velice dobře a ještě lépe vypadal pozávodní test kdy jsem jezdil skutečně skvěle. Myslím, že pokud se povede dobře nastavit motorku, budu schopen odjet dobrý závod."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist