Cal Crutchlow chce pozlobit Top-Stars

Pilot týmu Tech3-Yamaha Brit Cal Crutchlow může být po Sepangu víc než spokojen a jako cíl do nové sezony si dává, pozlobit pořádně hvězdnou čtveřici - Pedrosa, Marquez, Lorenzo a Rossi.

Cal Crutchlow chce pozlobit Top-Stars
Cal Crutchlow si svou formu z minulého roku, kdy dokončil MS-MotoGP na 7. místě celkově, přes zimní přestávku udržel. První letošní testy pak dokončil na místě pátém: "Jsem tam, kde jsem očekával, tedy hned za čtyřmi Top-továrními motocykly. Byl to pro nás hodně pozitivní týden", říká britský jezdec, který musel dát přednost v časové tabulce pouze hvězdám Hondy a Yamahy, když se před ním umístili jen Dani Pedrosa, Marc Márquez, Jorge Lorenzo a Valentino Rossi.

"Více ani nemohu požadovat. Jsem spokojen s dosaženými časy na jednotlivá kola, neboť náš motocykl je skoro identický, jako ten loňský. Poslední den testů jsem hodně odjel s ojetými pneumatikami a zkoušel, aby moje časy byly hodně pravidelné. Ale dokázal jsem se dokonce ještě zlepšovat. Mám pocit, že jsem se zlepšil při brzdění, byl to velmi dobrý test", je spokojen Brit Crutchlow.
"Každý den jsem měl více a více sebedůvěry, ale ukázalo se, že rok 2013 bude hodně tvrdý. Existuje totiž jeden neuvěřitelný talent na výborném motocyklu, ale já se hrozně těším. Jsem připraven, dát do toho, ostatně jako vždycky 100%, a přijmout tak výzvu už při prvním závodě v Kataru", říká dále Crutchlow.

Hvězdě týmu Tech3 samozřejmě neušlo, že jeho nový týmový kolega Bradley Smith se během tří dnů neuvěřitelně zlepšoval: "Klobouk dolů před Bradleym, celý týden předváděl fantastický job. Jel poprvé pořádně s motocyklem MotoGP a den ode dne byl rychlejší a rychlejší. Jsem z něho doslova nadšen!".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist