Alexe Hofmanna opět střídá Ivan Silva

Německý jezdec Alex Hofmann v Brně nahradí v sedle tovární Ducati Sete Gibernaua, a tak v týmu Luise d´Antína opět dostává šanci Ivan Silva.

Alexe Hofmanna opět střídá Ivan Silva
Německý závodník Alex Hofmann v Grand Prix České republiky opět nahradí v továrním týmu Ducati Marlboro zraněného Španěla Sete Gibernaua (je krátce po operaci), a tak v barvách týmu Pramac d´Antín Ducati nastoupí letos potřetí španělský jezdec Ivan Silva. Tento čtyřtaktní specialista v této sezóně již Hofmanna dvakrát zastupoval, bylo to v závodech na holandském Assenu a britském Donningtonu. Tentokrát ovšem mladý Španěl doufá, že se mu bude dařit lépe než v předchozích závodech.
"Nečekal jsem tuto nabídku, a tak to bylo pro mne opravdovým překvapením?" říká Ivan Silva. "Po závodech v Assenu a Donningtonu jsem rád, že jsem dostal možnost absolvovat další závod ve třídě MotoGP. Doufám, že se mi to tentokrát lépe podaří. Udělám maximum proto, abych nezklamal lidi, kteří mi věří. Rád bych za tuto další šanci poděkoval Luisu d´Antínovi, Pramacu a všem sponzorům, kteří mi věří."
"Bude to překvapení, ale v Brně se vrátí Ivan Silva," říká v tiskovém prohlášení týmu jeho majitel Luis d´Antín, sám někdejší závodník Grand Prix. "Je to pro něho nová příležitost a já doufám, že využije poznatků, který získal při letošní spolupráci s naším týmem. Našim úkolem je udělat maximum pro uspokojení nás všech i našich sponzorů."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist