Alex Barros po prvních testech s Ducati

Brazilec Alex Barros absolvoval v tomto týdnu první seznámení s motocyklem Ducati Desmosedici GP6. Na okruhu ve Valencii testoval zatím pouze letošní, tedy výběhový, model.

Alex Barros po prvních testech s Ducati
Dvoudenní testování absolvoval ve Valencii navrátilec do MotoGP – brazilský veterán Alex Barros. Barros se na okruhu Ricardo Torma seznamoval nejen s technikou italské továrny Ducati, ale i s pneumatikami Bridgestone, na kterých bude tým Luise d´Antína jezdit v sezóně 2007. Pozitivní práci ukončil Alex svým nejlepším časem v hodnotě 1:32,2. Další test týmu Pramac d´Antín MotoGP bude až v lednu, kdy se společně s dalšími týmy představí na malajsijském okruhu Sepang.
Alex Barros
Jsem velmi spokojený s prvním seznámením s týmem, motocyklem a pneumatikami. Odvedli jsme dobrou práci, i přestože druhý den nebylo počasí zrovna přívětivé. Povětrnostní podmínky byly trochu limitující, ale v každém případě se mi druhý den podařilo jezdit stabilnější časy, ale také i tyto časy vylepšit. Tyto dva dny byly užitečné zvláště pro základní seznámení a mohu říci, že jsme při tom udělali i obrovský kus práce. V příštím testu již budu jezdit na Ducati Desmosedici GP7 800 ccm. S týmem mám již opravdu dobrý vztah, Ducati mi dává velkou podporu a pneumatiky Bridgestone se ukázaly jako velmi účinné. Jednoduše jsem se vším velmi spokojený a cítím se do další sezóny velmi jistý.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist