125 ccm: Iwema týmovým kolegou našeho Kornfeila?

Holandský jezdec Jasper Iwema bude s největší pravděpodobností týmovým kolegou našeho jezdce Jakuba Kornfeila v mistrovství světa stopětadvacítek.

125 ccm: Iwema týmovým kolegou našeho Kornfeila?
Ačkoliv oficiálně stále ještě nebyla zveřejněna zpráva o podepsání definitivní smlouvy Jakuba Kornfeila s týmem Dirka Heidolfa "Racing Germany", tak už zahraniční weby uveřejnily jméno jeho stájového kolegu. Měl by jím být holandský jezdec Jasper Iwema, který v tomto týmu jezdil už v sezóně 2009.


Ačkoliv je jako stroj tohoto týmu uváděn modifikovaný motocykl Honda připravený tunerem Jörgem Seelem, tedy Seel-Honda, tak Jakub Kornfeil dle našich 100% informací přímo od zdroje pojede motocykl Aprilia RSW. 


Tým Racing Germany tak pojede ve třídě do 125 ccm se dvěma jezdci, tedy Kornfeilem a Iwemou a v nové třídě Moto2 v každém případě s Arno Todem (šasí FTR).
 

Majitel stáje Dirk Heidolf ale usiluje i o druhé místo v kubatuře Moto2, a sice pro japonského jezdce Shuheie Aoyamu, bratra mistra světa dvěstěpadesátek "Hira", který jezdil v tomto týmu už ve druhé polovině sezóny a kromě jiného také byl testovacím jezdcem BQR a firmy Dunlop ve španělském mistráku CEV.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist