Ve středu byl nejrychlejší Krummenacher, celkově v testu Granado

Středa byla třetím a závěrečným dnem úvodního testu týmů motocyklového šampionátu FIM Enel MotoE™ World Championship. Ani poslední den testování nebyl, co se týče počasí, příznivý, jelikož od rána drobně pršelo a dráha nabídla nejlepší podmínky až odpoledne. Nejrychleji zajel ve středu Randy Krummenacher, celkově byl v třídenním testu nejrychlejší Brazilec Eric Granado. Další test má třída MotoE™ na programu 3. až 5.dubna v Barceloně.

Hned v první jízdě ve středu ráno začalo pršet, takže na trať vyjeli jen čtyři jezdci a zbytek zůstal v boxech. Ve druhé jízdě, která se jela za o něco lepších podmínek, tentokrát vyjeli na trať všichni a nejrychlejším byl v závěru tréninku italský závodník Mattia Casadei (Pons Racing Los 40) s kolem za 1'54,586 sekundy. Druhý byl s časem 1'54,889 sekundy Miquel Pons (LCR E-Team) a třetí kolo v pořadí 1'54,922 sekundy si na konto připsal Španěl Jordi Torres (Openbank Aspar Team).

Ve třetím tréninku byl s časem 1'48,150 sekundy nejrychlejší Nicholas Spinelli (Pons Racing Los 40), druhý byl Jordi Torres (Openbank Aspar Team) a třetí Randy Krummenacher (Dynavolt Intact GP). Ve čtvrtém tréninku a ve středu vůbec, zajel nejrychleji Randy Krummenacher, jehož maximem bylo 1'47,675 sekundy. Za Švýcarem byl Eric Granado (LCR E-Team) s časem 1'47,735 sekundy a Nicholas Spinelli.

V kombinaci časů všech tří dnů oficiálního testu FIM Enel MotoE™ World Championship v Jerezu je nejrychlejším jezdcem Brazilec Eric Granado (LCR E-Team) s kolem za 1'47,053 sekundy.