James Redman operován v Přerově

Ortopedické oddělení Nemocnice Přerov v těchto dnech pečuje o významného pacienta. Je jím James "Jim" Redman, který je celkem šesti-násobným mistrem světa v různých kubaturách závodů motocyklů a dodnes mu patří 7. příčka v historických tabulkách za celkem 45 vítězství a 98 umístění na stupních vítězů.

James Redman operován v Přerově
James Redman byl v 60. letech stejně populární jako Valentino Rossi v nynější době. Dnes je to již starší muž, který neztratil mnoho ze své elegance a šarmu a který se dodnes aktivně zúčastňuje veteránských závodů svých vrstevníků a kupodivu neztratil ani svou schopnost jezdit opravdu rychle. „Bohužel jak už to tak bývá, s věkem přicházejí obtíže a po opakovaném úrazu levé kyčle (mimo závody) došlo k tomu, že mu tento kloub postupně vypověděl službu,“ prozrazuje primář ortopedického oddělení Nemocnice Přerov MUDr. Jiří Selucký, který závodníka operoval.
Bez ohledu na svůj věk a náročnost výkonu chodí již po několika dnech od výkonu James Redman bez potíží o berlích, zvládá také chůzi po schodech, chválí si stav jako bezbolestný a těší se na další závody. "Pacient zvládl vlastně obě operace naprosto bez komplikací a chtělo by se říct i s úsměvem" říká primař Selucký a dodává: "šlo vlastně o odstranění kovů po předchozí poúrazové operaci a náhradu kyčelního kloubu s rekonstrukcí původní délky končetiny. Stav se vyvíjí velmi dobře, pacient se uzdravuje opravdu mílovými kroky a jeho návrat do plného zdraví je úžasně rychlý.“
Ortopedické oddělení Nemocnice Přerov pečuje o pacienty s postižením pohybového aparátu a disponuje celkem 43 lůžky. Lékaři standardně provádějí i komplikované endoprotetické operace ramen, kyčlí a kolen, traumatologické operace, funguje zde rozsáhlý artroskopický program a rekonstrukční chirurgie .

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist