Matěj Smrž na KTM?

Novou podobu nabírají nejen superbikové týmy ve světovém šampionátu, nýbrž i v národních šampionátech. Výjimkou pochopitelně není ani IDM, nebo-li mezinárodní mistrovství Německa.

Matěj Smrž na KTM?
Letošní čtvrtý jezdec seriálu IDM kubatury superbiků, Stefan Nebel, využil kolínské motocyklové výstavy k jednání o nové smlouvě pro IDM na rok 2011. Tomuto Němci totiž nebyla v rámci ekonomické situace prodloužena další smlouva v týmu KTM Superbike Germany (zzde zůstává pouze Rakušan Martin Bauer - letos třetí  jezdec šampionátu) a tak se rázem ocitl na listině nezaměstnaných. Ovšem zájem o tohoto vítěze předposlední jízdy IDM je a mohl by jet v satelitním týmu KTM s motocyklem 1190 RC8R ve stáji Inghart, která doposavad používala motocykly Honda a kde letos jezdil český jezdec Matěj Smrž, tedy desátý jezdec letošního šampionátu IDM superbiků.

 
"Jednali jsme o tomto tématu (přechod z Hondy na KTM), doposud ale nepadlo žádné rozhodnutí. Jedno je jisté, i v roce 2011 pojedeme s Matějem Smržem, který do týmu přinese jako nového sponzora českou firmu "4SR", tedy firmu vyrábějící oblečení pro motorkáře. A příští dny ukáží, jaké bude definitivní řešení", říká šéf týmu Ingo Härtel na téma angažování Stefana Nebela a z tradičního týmu Hondy vytvořit satelitní tým KTM. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist