V Brně testuje Rea šestistovku FTR

Od čtvrtku testuje na brněnském závodním okruhu britský závodník Gino Rea s motocyklem FTR v barvách české stáje Montáže Brož Racing. Objektivem fotoaparátu nám testování pohotově zprostředkoval fotograf Milan Hlavatý.

V Brně testuje Rea šestistovku FTR
Britský závodník Gino Rea jen nedávno spojil síly s českým týmem Montáže Brož Racing a v letošní sezoně pojedou závody třídy Moto2 na divokou kartu v České republice, Velké Británii a na okruzích v Misanu a MotorLand Aragónu. Cílem je také divoká karta pro poslední závod ve Valencii a samozřejmě získat stabilní místo v motocyklovém šampionátu v roce 2014.

„Náš tým pod novým jménem Gino Rea- Montáže Brož RT začal spolupráci testem na brněnském autodromu,“ uvedl pro motorkáře.cz majitel týmu Jiří Brož. „Cílem bylo najít nastavení podvozku FTR tak, aby vyhovovalo jezdeckému stylu Gina a také nastavení spolupráce mezi českou částí týmu a Ginem.

„Během obou dnů se povedlo udělat dobrý progres a tým bude pokračovat v testu posledním dnem v sobotu. Celý tým se již nyní těší na první závod, který proběhne další víkend na brněnském autodromu,“
dodal závěrem Jiří Brož.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist