Moto2 – První den testu v Jerezu byl nejrychlejší Marini

Jezdci střední kubatury mistrovství světa mají v Jerezu první oficiální testy. Testují od středy až do pátku a během dne mají pokaždé tři samostatné části, jelikož se střídají s jezdci Moto3. Na první pozici výsledkové listiny úvodního dne je Luca Marini, který byl s kolem 1'41,146 sekundy nejrychlejší ve druhé testovací části.

 

Test Moto2 – 1.den (3)
Středa, 20.února 2019 – Jerez (SPA)
1. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:41.227     19 / 19
2. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:41.367 + 0.140 24 / 25
3. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:41.499 + 0.272 15 / 26
4. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:41.571 + 0.344 17 / 29
5. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:41.613 + 0.386 17 / 19
6. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:41.666 + 0.439 21 / 23
7. NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up 1:41.787 + 0.560 12 / 18
8. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:41.867 + 0.640 17 / 24
9. SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP 1:41.883 + 0.656 15 / 23
10. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 1:42.011 + 0.784 24 / 25
11. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.021 + 0.794 13 / 17
12. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:42.109 + 0.882 5 / 14
13. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:42.128 + 0.901 22 / 22
14. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:42.154 + 0.927 22 / 22
15. BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP 1:42.191 + 0.964 11 / 17
16. DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up 1:42.411 + 1.184 6 / 19
17. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:42.492 + 1.265 14 / 14
18. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.524 + 1.297 5 / 23
19. FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40 1:42.749 + 1.522 19 / 19
20. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:42.815 + 1.588 23 / 25
21. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:42.893 + 1.666 20 / 20
22. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:42.909 + 1.682 12 / 27
23. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:43.133 + 1.906 18 / 21
24. MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.159 + 1.932 23 / 24
25. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.181 + 1.954 15 / 20
26. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:43.464 + 2.237 28 / 31
27. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:43.634 + 2.407 5 / 7
28. DIXON, Jake Angel Nieto Team 1:43.736 + 2.509 3 / 4
29. AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.760 + 2.533 18 / 23
30. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:43.767 + 2.540 10 / 20
31. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:43.955 + 2.728 18 / 22
32. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:44.032 + 2.805 16 / 19
Test Moto2 – 1.den (2)
Středa, 20.února 2019 – Jerez (SPA)
1. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:41.146     17 / 22
2. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:41.286 + 0.140 16 / 24
3. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:41.368 + 0.222 20 / 22
4. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:41.370 + 0.224 10 / 21
5. NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up 1:41.516 + 0.370 18 / 19
6. SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP 1:41.561 + 0.415 12 / 19
7. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:41.608 + 0.462 12 / 22
8. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:41.802 + 0.656 24 / 24
9. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:41.823 + 0.677 23 / 23
10. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:41.908 + 0.762 13 / 18
11. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:41.925 + 0.779 9 / 20
12. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:42.253 + 1.107 21 / 21
13. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.288 + 1.142 20 / 20
14. DIXON, Jake Angel Nieto Team 1:42.307 + 1.161 22 / 24
15. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:42.310 + 1.164 21 / 21
16. BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP 1:42.380 + 1.234 5 / 22
17. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:42.459 + 1.313 2 / 24
18. AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward 1:42.510 + 1.364 9 / 19
19. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:42.595 + 1.449 5 / 19
20. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:42.717 + 1.571 10 / 13
21. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:42.894 + 1.748 21 / 25
22. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 1:42.994 + 1.848 25 / 27
23. DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up 1:43.048 + 1.902 8 / 12
24. MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.055 + 1.909 4 / 12
25. FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40 1:43.093 + 1.947 9 / 27
26. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:43.255 + 2.109 25 / 26
27. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:43.434 + 2.288 5 / 22
28. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:43.456 + 2.310 6 / 19
29. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.562 + 2.416 9 / 20
30. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:43.689 + 2.543 13 / 20
31. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:43.815 + 2.669 6 / 7
32. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:44.627 + 3.481 11 / 23
Test Moto2 – 1.den (1)
Středa, 20.února 2019 – Jerez (SPA)
1. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:42.020     6 / 10
2. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:42.039 + 0.019 11 / 11
3. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:42.192 + 0.172 4 / 6
4. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:42.276 + 0.256 4 / 10
5. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:42.358 + 0.338 4 / 4
6. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:42.513 + 0.493 6 / 8
7. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.536 + 0.516 19 / 19
8. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:42.710 + 0.690 8 / 10
9. SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP 1:42.768 + 0.748 9 / 9
10. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:43.157 + 1.137 14 / 14
11. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.230 + 1.210 18 / 18
12. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:43.274 + 1.254 6 / 6
13. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:43.338 + 1.318 8 / 10
14. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:43.398 + 1.378 15 / 15
15. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:43.415 + 1.395 5 / 5
16. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:43.585 + 1.565 9 / 9
17. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:43.770 + 1.750 8 / 10
18. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:43.803 + 1.783 8 / 10
19. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:44.053 + 2.033 5 / 5
20. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:44.104 + 2.084 11 / 14
21. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:44.424 + 2.404 10 / 11
22. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:44.857 + 2.837 11 / 12
23. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:45.405 + 3.385 11 / 11
24. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:46.728 + 4.708 6 / 9
25. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 3:28.501 + 1:46.481 3 / 3
  BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP        
  AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward        
  MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward        
  DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up        
  DIXON, Jake Angel Nieto Team        
  NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up        
  FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40        
Autor článku obdržel prémii 2 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist