Místo Canepy Kunikawa

Po Lukáši Peškovi a Němci Arne Todemu dostal padáka i Ital Niccolo Canepa. Místo něho pojede do konce sezóny japonský jezdec Hiromichi Kunikawa.

Místo Canepy Kunikawa
Italský jezdec Niccoló Canepa, ještě vloni pilot královské kubatury MotoGP, je dalším nezaměstnaným jezdcem ve třídě Moto2. Sezónu začal Canepa v týmu Scot RSM na motocyklu Force GP210, pro Brno mu byl zapůjčen motocykl Suter MMX, když firma Rapid Inside NCS si vzala své motocykly nazpět kvůli nezaplaceným účtům ze strany sanmarinského týmu. Potom se ale Canepa objevil v nové stáje "Bimota M Racing", za který potom jel i v následujících dvou závodech Grand Prix, samozřejmě už na motocyklu Bimota HB4. Jeho výsledky byly ovšem hodně tragické, Misano - 28. a Aragón - 26., takže se zas nelze moc tomuto rozhodnutí divit.

Nyní byl až do konce sezóny 2010 nahrazen japonským vojenským jezdcem Hiromichim Kunikawou, který je současně na 5. místě japonského šampionátu supersportů na motocyklu Honda CBR 600RR týmu "92R Hirano". 

Motocykl Bimota HB4 jinak jezdí tým "Stop And Go" s jezdci Ratthaparkem Wilairotem a Ricardem Cardusem. Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist