Márquez: "Začínáme opět od nuly"

Ačkoliv Marc Márquez musel odevzdat po Le Mans svou pozici lídra svému krajanovi Polu Espargaróvi, tak oba dva Španěly dělí pouze jeden jediný bod. Před Barcelonou jsou tedy karty zamíchány úplně nově.

Márquez: "Začínáme opět od nuly"
"V Le Mans jsem po - do té doby jednom z nejlepších závodních víkendů - bohužel spadl a bodové rozdíly v tabulce tak jsou hodně malé. Dalo by se říci, že začínáme vlastně opět od nuly", vypočítává Marc Márquez aktuální bodovou situaci v tabulce, když vede Pol Espargaro o bod právě před Marquezem a na kterého ztrácí další pouhé dva body Tom Lüthi. Navíc si Španěl při pádu poranil dlaň.
Lídr šampionátu Espargaró doufá před domácí diváckou kulisou v teplé počasí: "Mám rád tento okruh, neboť leží v blízkosti mého bydliště. Doufám, že bude svítit slunce a že si závod budeme moci pořádně užít".
Také Lokalmatador Marc Márquez se na příští závod těší: "Tento týden je pro mě něco zvláštního, vždyť pojede i můj mladší bratr v kubatuře Moto3. Navíc je to můj domácí závod a tak ode mě všichni očekávají výborný výsledek. Naším cílem je plná koncentrace po všechny 3 dny a od prvního tréninkového kola v pátek nemyslet na nic jiného, než na nedělní závod".
Na tento španělský okruh má ostatně Márquez jen ty nejlepší vzpomínky: "Barcelonskou trať mám rád. Vloni jsem zde skončil na stupních vítězů a o rok dříve jsem zde vyhrál závod stopětadvacítek. Těším se na spolupráci se svým týmem a těším se na mé fanoušky, kteří mně budou stát jako opora v zádech".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist