Gino Rea bude zítra testovat Moto2

Se svým manažérem Josefem Kubíčkem je ve Valencii i britský jezdec supersportů Gino Rea. A zítra ho čeká první test s motocyklem Moto2 a jeho budoucí? tým je opravdu velkým překvapením.

Gino Rea bude zítra testovat Moto2
"Z původně plánovaného závodění v Moto2 v týmu Speed Up manažéra Luca Boscoscura sešlo a nevyšlo ani Ginovo nasazení do týmu Technomag CIP Alaina Broneca", ozval se našemu webu přímo z okruhu Ricarda Torma Joska Kubíček a hned oznámil aktuální novinku: "Gino bude zítra testovat motocykl Moriwaki MD600 ex-mistrovské stáje Fausta Gresiniho a pokud vše dopadne dobře, tak by za tento tým mohl s pomocí sponzorských peněz okruhu "Circuit Crimea" startovat v sezóně 2012."
V týmu Fausta Gresiniho má nabídku na místo "1" ex-mistr světa Toni Elias a dvojkou měl být Kenan Sofuoglu. Ten ale tuto nabídku odmítl a pojede příští rok světový šampionát supersportů.

Tato kombinace týmu Gresini a okruhu "Crimea Circuit" ostatně nic nového, už v mistrovské premiérové sezóně 2010 jezdil za Fausta Gresiniho pod tímto sponzorem Rus Vladimír Ivanov.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist