Ve středu zkoušel Hanika delší výjezdy

Druhý den testu v Jerezu Karel Hanika věnoval simulaci závodu a výjezdům na delší vzdálenosti. Společně s týmem Red Bull KTM Ajo pracoval na nastavení tovární KTM, které potřebovali doladit, což se jim ve finále podařilo, ale jak byli úspěšní vyzkouší až ve čtvrtek.

Ve středu zkoušel Hanika delší výjezdy
Na výsledkové listině druhého dne testů patří Karlu Hanikovi v kombinaci časů sedmnáctá příčka. Povětrnostní podmínky byly lepší než v úterý, protože tolik nefoukalo, ale český jezdec je nedokázal plně využít, když hned v dopoledním testu skončil mimo dráhu.
Hanika se ale stačil rychle vrátit zpátky a ve finále zajel dvanáctý nejrychlejší čas 1´47,741 sekundy, jenž byl nakonec v kombinaci časů celkově sedmnáctý. „Dnes to myslím mohlo být trošku lepší,“ uvedl po skončení druhého dne testů v Jerezu Karel Hanika.

„Zaměřili jsme se na dlouhé výjezdy. Také jsme zkoušeli závodní simulaci, což nebylo špatné. Byl jsem schopný zajíždět stabilní časy na kolo a to je důležité. Všechna kola jsem jel sám, takže si myslím, že pokud bych někoho následoval, byl bych rychlejší.“
„Dnes jsme také trošku bojovali s nastavením, protože někdy není zcela perfektní. V posledním stintu to už bylo lepší, ale test skončil ve chvíli, kdy jsme vše vyřešili. Myslím, že to už zítra bude v pořádku,“
dodal závěrem Karel Hanika, který ve čtvrtek absolvuje poslední den letošní předsezonní přípravy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist