Turek Deniz Önzü podepsal s týmem Red Bull KTM Tech 3

V roce 2020 pojede premiéru v nejnižší kubatuře mistrovství světa silničních motocyklů turecká naděje Deniz Öncü, který první ročník spojí s týmem Red Bull KTM Tech 3. Letos absolvoval premiéru v Moto3 jeho bratr Can Öncü, ale nebyl příliš úspěšný. Nyní chce prorazit jeho dvojče Deniz, který přichází z prostředí juniorského šampionát FIM CEV Repsol nebo také se zkušenostmi z Red Bull Rookies Cupu.

Pro tým Red Bull KTM Tech 3 je Moto3 zcela nový projekt a francouzský tým již definitivně uzavřel jezdeckou sestavu pro rok 2020. S nováčkem Denizem Öncü, který je pod křídly Kenana Sofuogla, bude závodit o něco zkušenější Japonec Ayumu Sasaki.

Šestnáctiletý Deniz Öncü k podpisu smlouvy uvedl: „Jsem moc šťastný, že vstupuji do mistrovství světa a s týmem jakým je Red Bull KTM Tech 3. Je to splněný sen, protože jsem si to odjakživa přál. Chci se příští rok závod od závodu zlepšovat a udělám maximum, aby se také tak stalo. Také si dám za cíl dosahovat bodovaných pozic s konzistentními výkony. Moc, moc děkuji Hervé Poncharalovi, že mi tuto šanci nabídl!“

Autor článku obdržel prémii 2 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist