GP Portugalska - závod 125 ccm

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
Venda (33) napsal 01.11.2010 v 21:38

Ano. Není to uplná špica,ale věřím, že kvalitní jezdec by klidně to pátý místo mohl s RSA jezdit.Sic taky jezdil půlku sezony s 250kou na špici. A pak mu dali RSV. :) Věřím, že Kornfik pujde ještě nahorů. No jsem zvědavej jak se bude příští rok profilovat Popov.

Marex (2570) napsal 01.11.2010 v 08:55

Venda:Myslíš Moto2, viď? Každopádně v Brně se Kornfik zakrvil a počasí jeho odvaze přálo.

mamba54 (1340) napsal 01.11.2010 v 00:49

To Venda 23:O6 Rozhodně neměla. Je to typ RSA, nikoliv tovární RSV. Brno byla výjimka dík povrchu a pneuloterii. Ale jinak Kuba samozřejmě .

desmo69 (638) napsal 31.10.2010 v 23:19

125 byly fantastický A Marquez neskutečnej borec. Ten start byl jak z jiné planety.

Venda (33) napsal 31.10.2010 v 23:06

Tak to je dobře snad se příští rok ještě polepší vždyt v Brně letos ukázal , že motorka potenciál jezdit do top 5 by měla.

pitbules (62) napsal 31.10.2010 v 22:44

Kubajz má podepsanou smlouvu v Racing Germany je na sezony 10-11

Venda (33) napsal 31.10.2010 v 20:37

y

Venda (33) napsal 31.10.2010 v 19:51

mamba54: Tak z mýho pohledu to dneska opět zachránily 250. GP začátek dobrý pak slabota, až na poslední kolo Sic a Dovi. 125 bych nevinechal ,ale musel sem se věnovat hřbitovní kultůře... :)

Pawka (79) napsal 31.10.2010 v 19:21

umí umí umí borec!

mamba54 (1340) napsal 31.10.2010 v 18:39

to Venda: To rozhodně. Víc než Moto GP.

Venda (33) napsal 31.10.2010 v 18:20

Tenhle závod sem neviděl a,le asi to bylo docela vzrůšo. Hlavně, že Krnfik dojel. A už se ví jak to bude příští rok?

Kryšpín (7) napsal 31.10.2010 v 18:19

Moc pěkný - vyhrát z posledního místa . Závod moc těžkej, špatný podmínky, Kuba Kornfeil zaslouží pochvalu za do¨končený závod na bodech.