Ondřej Vostatek zůstává s týmem IgaxTeam

Po výborném zakončení sezóny 2017 ve španělském šampionátu CEV, kde Ondřej Vostatek závodil v kategorii Pre-moto3 a stejně tak v seriálu FIM CEV Repsol, kde startoval v kategorii European Talent Cup, má český závodník už jasno, co se týče jeho vyhlídek na sezonu 2018.

Ondřej Vostatek zůstává s týmem IgaxTeam

Po zvážení několika nabídek na angažmá od španělských týmů a vzhledem k dosažení výborných výsledků za velmi krátkou dobu, bude Ondřej Vostatek nadále spolupracovat s novým a mladým týmem IGAXTEAM jehož leaderem je stále aktivní motocyklový závodník Alex Martinez.

S týmem IGAX se Ondřej v nadcházející sezóně zúčastní opět nejlepších a nejkvalitnějších šampionátů, kterých se jako třináctiletý jezdec může zúčastnit. To znamená, že Ondřej bude podobně jak letos závodit ve španělském šampionátu CEV, kategorie Pre-moto3 a v seriálu FIM CEV Repsol bude jezdcem série European Talent Cup (ETC).

„Je to pro nás opět velká výzva a poslední úspěchy velkou motivací, jak pro nás, tak i pro celý tým,“ uvedl otec a manažer Ondřeje, Jan Vostatek. „Tento rok jsme byli v těchto kategoriích nováčky a víc jak půl sezóny jsme v Pre-moto3 bojovali s technikou. Příští rok bychom chtěli dosáhnout zase o něco výš, vlastně co možná nejvýš. Chceme se posunout jezdecky i technicky dál, abychom byli co nejlépe připraveni za dva roky do Mistrovství světa juniorů.“

„Čeká nás opět velká dřina a spousta práce. Plánovaní a přípravy jsou již v plném proudu a věříme, že nalezneme opět podporu u našich stálých partnerů a snad probudíme i zájem dalších. Všichni, kteří by do toho chtěli jít s námi, pak budou rozhodně vítáni. Úspěšnost a výsledky v sezóně 2018 budou pro Ondru, řekl bych, asi zatím tím nejdůležitějším a klíčovým mezníkem v jeho dosavadní sportovní kariéře. Rozhodnou o tom, jakým směrem se budeme ubírat dál. Proto budeme přistupovat ke všemu, co děláme s maximálním nasazením a odhodláním a jak jsem již řekl, uvítáme jakoukoliv podporu.“

Autor článku obdržel prémii 0.5 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist