Místo testování musí Popov na operaci

Východočeský motocyklový tým Montáže Brož Racing měl podle plánu odcestovat už minulý týden do Španělska a na okruzích ve Valencii a Aragonii absolvovat program předsezonních testů společně s jezdcem Miroslavem Popovem. Bohužel těsně před odjezdem došlo ke zranění jezdce a testy musely být zrušeny.

Místo testování musí Popov na operaci
Před sezonou španělského motocyklového šampionátu CEV si Miroslav Popov zranil loket levé ruky, když hrál ve škole při hodině tělocviku stolní tenis. Původní diagnoza hovořila o vykloubení lokte, což sice není dobré zranění, ale z hlediska léčby není zase tak špatné. Bohužel podrobnější vyšetření ukázalo, že došlo k poškození vazů a Míra bude muset na operaci.

První odhady délky léčby hovoří o přibližně jednom měsíci. Tým tak musel zrušit nejen testování ve Valencii a Aragonii, ale rovněž další testy v portugalském Portimau. Pevně věříme, že Míra bude schopen absolvovat oficiální test CEV v Jerezu, který je na programu ve dnech 29. a 30.března a následně první závodní víkend sezony s datem 4. až 6.dubna 2014.
Tým Montáže Brož Racing tak ztrácí všechny testy předsezonní přípravy a Miroslav Popov absolvuje svoji premiéru v sedle Moto2 až v oficiálním testu CEV. Držíme Mírovi palce, aby operace a následná léčba proběhla bez komplikací a doufáme, že absence testů se příliš neprojeví na výsledcích prvního závodu!

K nešťastnému zranění Miroslav Popov blíže uvedl: „Upadl jsem na obě ruce, ale vazy v levém lokti asi nebyly po předchozích dvou vykloubeních úplně v pořádku a už to nevydržely … . Na RTG byly klouby od sebe přibližně tři centimetry a vazy na vnitřní straně jsou zpřetrhané :-( Zítra nastupuji do nemocnice a ve středu mám operaci. Doufám, že pak už ten loket bude alespoň trošku v cajku … .“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist