Lukáš Pešek havaroval při testech v Albacete

O víkendu 10. až 12. července se uskuteční na okruhu Albacete čtvrtý podnik španělského mistrovství silničních motocyklů. Proto se tým IAMT Factory Racing rozhodl pro test, který v úterý 28. června ukončil Lukáš Pešek pádem.

Lukáš Pešek havaroval při testech v Albacete
Tým IAMT Factory Racing se vydal na okruh Albacete s cílem připravit motocykl třídy Moto2 na další podnik španělského mistrovství silničních motocyklů. Pro Lukáše Peška to v pondělí 27. června byly první kilometry na dosud neznámem okruhu. „V pondělí jsem se seznamoval s tratí, která pro mě byla velkou neznámou. Po prvním dni jsme vyhodnotili data a připravili na úterý nějaké změny na podvozku. Od rána jsem jel o vteřinu rychleji,“ uvedl k průběhu testů Lukáš Pešek.

„Chtěl jsem simulovat závodní jízdu, a tak mi tým natankoval plnou nádrž a já vyrazil vstříc k dvaceti okruhům. Když jsem v jedenáctém kole šel prudce na brzdy, utrhlo se řidítko. Zřejmě vada materiálu. Já spadl pod motorku a klouzal po asfaltu. Naštěstí se mi nic nestalo, ale je nejspíš hnutý rám a do motoru se dostal štěrk. Proto testy předčasně ukončíme,“ ozval se ze Španělska český jezdec.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist