MMČR SZM na závodních okruzích – Informace k závodům na Pannoniaringu při AA

Mezinárodní mistrovství České republiky SZM na závodních okruzích se rozjede tento měsíc při závodech mezinárodního šampionátu Alpe Adria. Po komplikacích z úvodu sezóny se nakonec podařilo závody pro zbytek sezóny naplánovat.

Závodní sezóna silničních motocyklových závodů se začala pomalu rozjíždět a první závody budou také čekat Mezinárodní mistrovství České republiky SZM na závodních okruzích. Ty se již několik let jedou ve spolupráci s mezinárodním šampionátem Alpe Adria. Po zrušení úvodních závodů sezóny na Slovakia ringu a v Poznani se první podnik pojede od 24. do 26. července 2020 na maďarském okruhu Pannoniaring. Součástí šampionátu jsou také závody evropských pohárů SSP300 a SST1000.

Závody na Pannoniaringu byly ohroženy z důvodu, že nový promotér SH Group tento šampionát opustil. SH Group bude již hrazené startovné vracet a je tak potřeba registrace a platby za startovné udělat znovu. I přes tento nečekaný problém se závody uskuteční přímo pod Alpe Adria Motorcycle Union. Kvůli tomu také došlo ke změně okruhu u posledních závodů Alpe Adria, které se pojedou na obnoveném italském okruhu Adria International Raceway od 18. do 20. září 2020.

24. – 26. července  ... Pannoniaring, Maďarsko
4. – 6. září  ... Grobnik, Chorvatsko
18. - 20. září  ... Adria International Raceway, Itálie

Přihláška

Přihlášku zasíláme v příloze - entry-form-pannonia-aa-2020.pdf
Vyplněnou pošlete na adresu: secretary.general@alpeadriamotorcycleunion.com
Poté Vám přijdou další informace k platbě.

Zvláštní ustanovení

V příloze naleznete také zvláštní ustanovení - sr-aa-pannoniaring-24.07-26.07-approved.pdf

Jakub Smrž (viceprezident Alpe Adria Motorcycle Union, na Pannoniaringu prezident Jury za AAMU) - „Začátek letošní sezóny byl hodně složitý, nejen pro závodníky, ale i pořadatele. S novým promotérem bylo vše dobře nalajnované, bohužel vyšší moc způsobila, že jsme museli zrušit první dva závody a nakonec byl nucen odstoupit i promotér SH Group. Toto rozhodnutí bylo na poslední chvíli a opět zkomplikovalo situaci, ale z ekonomického hlediska promotéra celkem pochopitelné. Jsem rád, že se nám podařilo zajistit zbývající část sezóny a věřím v hojnou účast a závodní víkend na úrovni. Byť odjedeme jen tři závody Alpe Adria, je důležité, aby se situace stabilizovala a mohla se začít plánovat plnohodnotná sezóna 2021."

Předběžný harmonogram víkendu

05_20200629_aamu-mb_pannoniaring-program_attachment_5_draft_signed.pdf

Kompletní informace k závodnímu víkendu

Veškeré dosavadní informace k závodům jsou také k dispozici na internetových a Facebookových stránkách šampionátu Alpe Adria - ZDE

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist